Посольство України в Республіці Індонезія

Київ 01:10

Оформлення віз іноземцям по прибуттю в Україну у міжнародних аеропортах «Бориспіль» (KBP) та «Одеса» (ODS) (У виключних випадках)

Типи, категорії та строк дії віз, які можна оформити в аеропортах

Підрозділи МЗС України в пунктах пропуску через державний кордон в міжнародних аеропортах «Бориспіль» і «Одеса» оформлюють:

1) короткострокові візи (тип «С») для разового в’їзду в Україну на строк до 15 днів:

- з дипломатичною або службовою метою за клопотанням державних органів України;

- з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Україні за клопотанням Державної служби з надзвичайних ситуацій;

- з метою невідкладного медичного лікування або участі в похованні близького родича, що підтверджується відповідними документами;

- пілотам та іншим членам екіпажів повітряних суден, які здійснюють міжнародні польоти, за наявності ліцензії пілота або посвідчення (сертифіката) члена екіпажу, що передбачені Додатком 9 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року.

2) транзитні візи (тип «В») для разового в’їзду в Україну на строк до 5 днів членам екіпажів іноземних суден, що перебувають в українських портах, за наявності виписки з суднової ролі.

Попередня реєстрація візової анкети (найшвидший спосіб подати звернення)

Департамент консульської служби МЗС України рекомендує всім іноземцям, які мають намір звертатися за оформленням візи в міжнародних аеропортах, попередньо заповнити візову анкету та зареєструвати візове клопотання на веб-сторінці http://visa.mfa.gov.ua.

Наявність попередньо зареєстрованої, роздрукованої і власноруч підписаної заявником візової анкети, а також інших необхідних для оформлення візи документів дозволить значно зменшити час очікування на опрацювання клопотання про відкриття візи.

Необхідні документи та консульський збір

Для оформлення візи подаються:

1) паспорт, який має відповідати таким вимогам:

- бути дійсним не менш як 3 місяці після задекларованої дати виїзду з території України;

- містити не менше 2-х вільних сторінок;

- бути строком дії не більше 10 років.

2) заповнена та підписана візова анкета (для пришвидшення розгляду візового звернення перейдіть, будь ласка, за цим посиланням для заповнення анкети онлайн).

Візові анкети від імені недієздатних осіб подають їх законні представники. Особи, відомості про яких внесені до паспортного документа іноземця і які прямують разом з ним, подають окремі візові анкети. Візові анкети неповнолітніх осіб подаються за підписом одного з батьків або законного представника.

3) одна кольорова фотокартка розміром 35*45 мм;

4) дійсний поліс медичного страхування з покриттям витрат щонайменше на 30 000 євро або в еквіваленті іншою валютою, якщо інше не передбачено законодавством або міжнародними договорами України. Зазначена вимога не застосовується до осіб, які користуються дипломатичним або службовим паспортом.

5) документи, що підтверджують наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування і для повернення до держави походження або транзиту до третьої держави чи можливість отримати достатнє фінансове забезпечення у законний спосіб на території України відповідно до Порядку підтвердження достатнього фінансового забезпечення іноземців та осіб без громадянства для в’їзду в Україну, перебування на території України, транзитного проїзду через територію України і виїзду за її межі та визначення розміру такого забезпечення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 грудня 2013 р. № 884. Зазначена вимога не застосовується до осіб, які користуються дипломатичним або службовим паспортом.

Згідно з Порядком, відповідність цій вимозі визначається з розрахунку 750 дол.США на 15 днів перебування в Україні.

6) документ, що підтверджує сплату консульського збору. За оформлення віз справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (2550 грн.), якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України.

7) документ, що підтверджує мету в’їзду та запланованого перебування в Україні. Такими документами можуть бути:

- для в’їзду в Україну з дипломатичною/службовою метою: звернення відповідного органу державної влади України;

- для в’їзду в Україну з метою ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Україні: клопотання Державної служби з надзвичайних ситуацій;

- для в’їзду в Україну з метою невідкладного медичного лікування або участі в похованні близького родича: документи, що підтверджують наявність/сукупність відповідних фактів/подій.

Для оформлення віз пілотам та іншим членам екіпажів повітряних суден, які здійснюють міжнародні польоти, зазначені категорії іноземців / осіб без громадянства подають ліцензію пілота або посвідчення (сертифіката) члена екіпажу, що передбачені Додатком 9 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року.

Для оформлення візи з метою транзитного проїзду через територію України членами екіпажів іноземних суден, що перебувають в українських портах, подається виписка з суднової ролі.

Посадові особи підрозділів МЗС України можуть запитувати й інші додаткові документи, що уточнюють мету поїздки.

Строки розгляду візових звернень в аеропортах

Рішення за результатами розгляду візових клопотань приймаються в день звернення.

У разі прийняття рішення про відмову в оформленні візи іноземцеві / особі без громадянства повідомляються підстави такої відмови у письмовій формі.

Важлива інформація !

У зв`язку з набуттям чинності Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про звільнення від оформлення віз громадянам, які користуються дипломатичними та службовими паспортами, власники дипломатичних та службових паспортів Республіки Індонезія звільнені від оформлення віз для в`їзду в Україну на строк, що не перевищує 30 днів протягом кожного візиту.

У той же час громадяни Республіки Індонезія, власники дипломатичних та службових паспортів, призначені на посади в Посольстві Республіки Індонезія в Україні мають отримувати відповідні візи з метою подальшої акредитації в Україні.


Консульський відділ Посольства України в Республіці Індонезія
Адреса: Дженералі Тауер – Гран Рубіна Бізнес Парк, 16-й поверх,
вул. Х.Р. Расуна Саід, район Расуна Епіцентрум, Південна Джакарта, 12940  . Переглянути на мапі
Телефон: (6221) 250-08-01
Факс: (6221) 250-08-02
Ел. пошта: consul_id@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Графік прийому громадян України: понеділок-п'ятниця з 10:00 до 16:00 год.

Графік прийому іноземних громадян та осіб без громадянства: понеділок-четвер з 10:00 до 12:00 год.

Вихідні дні: субота, неділя.

У неробочий та неприйомний час, у вихідні та святкові дні прийом громадян України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Примітки:

ГАРЯЧА ЛІНІЯ ПОСОЛЬСТВА УКРАЇНИ В РЕСПУБЛІЦІ ІНДОНЕЗІЯ:

(+62) 8788-489-0918

Прохання використовувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України.

Консульський округ:

Республіка Індонезія, Незалежна Держава Папуа Нова Гвінея, Федеративні Штати Мікронезії, Маршаллові острови, Республіка Палау.