Посольство України в Республіці Індонезія

Київ 14:24

Комерційні пропозиції українських компаній

Шановні представники ділових кіл!

Пропонуємо до Вашої уваги пропозиції українських підприємств щодо започаткування співробітництва.

1. ТОВ "БІОФАРМА" - провідне українське сучасне фармацевтичне підприємство в напрямку розробки і виробництва інноваційних високотехнологічних препаратів, вироблених з донорської крові людини, рекомбінантних препаратів та препаратів на основі спороутворюючих бактерій. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали підприємства.

2. Публічне акціонерне товариство "Державна продовольчо-зернова корпорація України" – національний оператор зернового ринку України, лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали підприємства.

3. ТОВ "ВЕДА-АГРО" є потужним зернотрейдером українського ринку та пропонує якісні продукти переробки сільськогосподарської продукції: олія соєва та соняшникова, соєвий шрот, соняшниковий шрот, борошно пшеничне, комбікорм. Комерційна пропозиція підприємства.  

4. ТОВ «Інтерстарч Україна» спеціалізується на виробництві та продажу продукції харчової  (хлібопекарської, кондитерської, м’ясопереробної, молочної, масложирової, пиво-безалкогольної (виробництво соків та напоїв), картонно-паперової, текстильної, хімічної та фармацевтичної галузей промисловості. Компанія також пропонує таку сировину та інгредієнти як пшенично-модифікований і кукурудзяний крохмаль, пшенична клійковина, глюкозні та глюкозно-фруктозні сиропи, крохмаль і мальтозна патока, кукурудзяна олія. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

5. ПАТ "Оболонь" – є найбільшою броварнею у Східній Європі. Підприємство виробляє пиво, слабоалкогольні та безалкогольні напої, мінеральну воду, ячмінний солод, снеки, скляні пляшки та ПЕТф-преформи, бандажні стрічки.  Презентаційні матеріали компанії. 

6. ТОВ "Інбел" - спеціалізується на виробництві преміксів NOVACORE®. Виробничі потужності підприємства повністю задовольняють потреби, як українських так і зарубіжних виробників комбікормів, у забезпеченні висококласними кормовими мінерально-вітамінними добавками (преміксами) для всіх видів сільськогосподарських тварин і птиці. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

7. ПАТ "Кременчуцький сталеливарний завод" - спеціалізоване підприємство з виробництва литих деталей для двовісних і тривісних візків вантажних вагонів, автозчіпних пристроїв, литих деталей для автомобілів КрАЗ та інших підприємств промисловості та для власних ремонтних потреб. Комерційна пропозиція підприємства. 

8. ПрАТ "Чумак" – один із найбільших виробників продуктів харчування в Україні. Основною продукцією компанії є кетчупи, соуси, майонез, томатна паста, соки, соняшникова олія, консервовані овочі та макаронні вироби. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали підприємства. 

9. ВП "Вінницяелектротехнологія" - унікальна навчальна база, на якій технічний персонал електроенергетичних підприємств може оволодіти навичками виконання робіт під напругою, підвищити кваліфікацію в умовах, максимально наближених до реальних, на зразках лінійного та підстанційного обладнання, а також пройти діагностику та реабілітацію. Інформаційні матеріали підприємства. 

10. ТОВ "Науково-виробничий комплекс Дніпроспецмаш" засновано у березні 2003 року на базі колишнього авіаційно-ремонтного заводу, як машинобудівне підприємство з виготовлення сучасних вітчизняних колійних машин різного призначення. Компанія пропонує нову розробку Автомотриса дизельна АД-01.

11. ТОВ "Укрнафтозапчастина" – провідне українське підприємство, основним напрямом діяльності якого є розробка і виготовлення обладнання для нафтогазовидобувної, хімічної, гірської, цукрової промисловості, роботи в галузі енергозбереження, а також ремонтні роботи в зазначених напрямках і сервісне обслуговування обладнання власного виготовлення. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

12. ПАТ "Електромотор" - один з найбільших виробників електродвигунів в Україні, які використовуються в усіх галузях промисловості, зокрема в агропромисловому комплексі. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

13. ТОВ "СТОЇК" – багатопрофільне підприємство, основною спеціалізацією якого є випуск металевих деталей для будівництва та машинобудування. Презентаційні матеріали підприємства. 

14. ПАТ "Український науково-дослідний інститут по промисловому та санітарному очищенню газів" (ПрАТ "УкрНДІОГаз") є найстарішою науковою установою в Україні з питань науково-технічного забезпечення розробки, досліджень та впровадженню пило- та газоуловлювального обладнання. Комерційна пропозиція підприємства. 

15. ТОВ "Західтранссервіс" - компанія включає в себе 53 підприємства, що спеціалізуються на торгівлі та наданні послуг у різних секторах економіки України, таких як: торігвля товарами сільськогосподарської, енергетичної, хімічна промисловість, виробами з дерева тощо, а також надання послуг в сфері інвестування, ІТ, брокерських послуг та консалтингу, логістики. Комерційна пропозиція, лист-звернення та каталог продукції компанії.  

16. ТОВ "ІПІТ" є профільним інститутом, який виконує увесь комплекс інженерних досліджень, включаючи геодезичні, геологічні, екологічні і гідрометеорологічні дослідження, і розробляє проектно-кошторисну документацію для будівництва об’єктів інфраструктури залізничного транспорту, автомобільних доріг, промислового і цивільного будівництва. Комерціна пропозиція та лист-звернення підприємства. 

17. ТОВ "МКО "Агросервіс" - компанія, яка спеціалізується на експорті кукурудзи, пшениці та іншої продукції українського походження. Комерційна пропозиція компанії.

18. ТОВ "Снек Експорт" - національний виробник снеків, що займає лідируючі позиції на українському ринку фасованих закусок. Продукція компанії виробляється виключно з натуральної сировини, вирощеної і зібраної в Україні. Компанія виготовляє снеки під такими відомими торговими марками: ТМ "SEMKI" - обсмажене насіння соняшника, TM "Snekkin" - сухарики, грінки і чіпси з яскравим дизайном та унікальними смаками, ТМ "Kozatska slava" - смажений солоний арахіс та інші. Комерційна пропозиція та лист-звернення компанії. 

19. ТОВ "Чиста планета" – входить до трійки лідерів українського ринку, що випускають високоякісну продукцію санітарно-гігієнічного та побутового призначення, а саме: вологі серветки, паперові хусточки, пакети для сміття, інше. Продукція компанії представлена такими відомими брендами, як ТМ "Fantasy" та TM "Fantee". Комерційна пропозиція та лист-звернення компанії. 

20. "Hire Ukrainians" – досвідчена компанія у галузі розробки сучасного програмного забезпечення, зокрема веб-розробки.  Презентаційні матеріали та лист компанії.

21. ПП "Ювента" - компанія спеціалізується на виробництві та експорті моркви, насіння соняшника, коріандра, гірчиці та кукурудзи в країни ЄС, Америки та Азії. На даний момент компанія розвиває напрямок з експорту із України продукції бджолярства, а саме меду. Комерційна пропозиція та лист-звернення компанії. 

22. ТОВ "Екобіотек-Україна" - високотехнологічне підприємство, яке спеціалізується на виробництві соняшникової олії під торговою ТМ Золото Таврії. Лист-звернення та комерційна пропозиція компанії. 

23. ТОВ "Укрспецсистемс" - розробник безпілотних комплексів та супутнього устаткування, які успішно пройшли офіційні державні випробування та ефективно використовуються в Україні і за кордоном та отримали позитивні відгуки від військових. 

24. Асоціація «Укрсадпром» - об’єднання садоводів, виробників продукції з плодів та ягід, виробників та постачальників посадкового матеріалу, інших господарських та громадських об’єднань в галузі садівництва та переробки плодово-ягідної сировини. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали асоціації.

25. Азовський судноремонтний завод (ТОВ «СРЗ») – багатопрофільне підприємство на узбережжі Азовського моря (Маруполь, Україна). Здійснює ремонт, модернізацію та будівництво плавзасобів, перевалку різних видів вантажів і виробляє машинобудівну продукцію. Лист-звернення підприємства. 

26. ТОВ «Столичний млин» - потужний європейський виробник високоякісного борошна, який має величезний потенціал та  знаходиться в самому центрі Європи (м. Київ). Його виробнича потужність дає змогу щоденно постачати понад 1000 тон високоякісного борошна та іншої продукції українським та закордонним підприємствам. Вся продукція відповідає стандартам якості : ДСТУ 46.004-99, ISO 90001:2008. HACCP. Комерційна пропозиція, лист-звернення та презентаційні матеріали компанії. 

 27. ТОВ «АГРОЗООСВІТ» - виробник високоякісних і екологічно чистих кормів для тваринництва. З моменту заснування в 2009 році компанія пройшла кілька етапів розвитку, від невеликих обсягів виробництва до одного з лідерів національного ринку. На базі сучасних технологій виробляється більше 30 видів екологічно чистих біологічно цінних продуктів для годування тварин (ВРХ, кролики, коні, собаки), птиці (бройлери, кури-несучки, качки, гуси, перепели, індички), риби. Комерційна пропозиція компанії. 

28. ТОВ «Укрзеленбуд» спеціалізується на виробництві виноградного равлика на фермах відкритого типу у Дніпропетровській та Львівській областях України, та пропонує під ТМ «Здавлик» живого охолодженого виноградного равлика у панцері, заморожене м'ясо равлика, напівфабрикати з равлика, а також слиз равлика (чисту речовину) виділеного за технологією MullerOne. Лист-звернення та комерційна пропозиція компанії. 

29. ТОВ «Аркат» виробник висоякісних текстильних виробів пропонує на експорт таку продукцію, як постільні покривала, дитячі покривала та жіночі хустки. Комерційна пропозиція компанії. 

30. ТОВ «Робін» виробник пиломатеріалів, під ТМ Amberwood, з хвойних порід деревини (сосна, ялина), які ростуть в екологічно чистих регіонах України (Чернігівська область). Компанія пропонує на експорт дошки обрізні, дошки необрізні, балки, брус, шпали. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

31. ТОВ «Губернія – 2009» є молодою компанією, в основі діяльності якої лежить експорт зерна і продуктів зерно переробки, зокрема, борошна пшеничного та висівок. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

32. ТОВ «Гаруда-Інвест» є аутсорсинговою IT компанією з багатим досвідом розробки програмного забезпечення. Компанія пропонує наступні послуги: розробка програмного забезпечення на замовлення, консультації з розробки програмного забезпечення, технічне обслуговування і підтримка ІТ, розробка мобільних додатків. Комерційна пропозиція, лист-звернення та презентаційні матеріали компанії.

33. ТОВ «Амтек Трейд»  спеціалізується на виробництві та експорті м’яса  курятини, свинини, яловичини, а також соняшникової олії, яєць курячих, безалкогольних напоїв та круп. Комерційна пропозиція компанії. 

34. ТОВ «Торговий дім «Хорольський завод дитячого харчування» - єдиний виробник сухих молочних сумішей на території України. Продукція підприємства відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001:2009 та HACCP. Презентаційні матеріали компанії.

35. ТОВ «Укртехнофудз» розробник та виробник високотехнологічного обладнання для харчової промисловості. Продукція компанії широко відома і користується попитом в Україні та за її межами. Комерційна пропозиція компанії.

36. ТОВ «Комбінат хлібопродуктів «Талне» - одне з найбільших переробних підприємств України – відоме своєю продукцією з 1988 року. Підприємство надає послуги зі збереження зерна та продуктів його переробки, виробляє борошно вищого та першого ґатунку під зареєстрованою торгівельною маркою «Королівське борошно». Комерційна пропозиція компанії. 

37. ТОВ «Торговий дім «Одескабель» засновано на базі заводу «Одескабель» та спеціалізується на реалізації всього спектру кабельно-провідникової продукції підприємства. Компанія реалізує високотехнологічну кабельну продукцію, яка широко застосовується в системах при будівництві, на виробництві, енергозабезпеченні, на транспорті, в метрополітені, на залізницях і в інших галузях промисловості. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

38. ТОВ «Август-Кий» - виробник харчових продуктів сільськогосподарського походження (крупи, борошно, цукор тощо). Компанія зацікавлена у налагодженні взаємовигідного співробітництва із зарубіжними партнерами. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії, а також ціни на продукцію та Сертифікат Organic Standard.

39. ТОВ «Торговий Дім Руд Екзост Систем» - виробник конвекційних дров’яних обігрівальних печей з варильною поверхнею для приготування їжі та без неї. Дров’яні печі на твердому паливі можуть опалювати приміщення об’ємом  від 100 м3 до 1500 м3 та є досить економічними завдяки використанню спеціальноъ технології горіння. Багаторівнева система перевірки на усіх стадіях виробництва підтверджує високу якість продукції компанії. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

40. ТОВ «Юкрейніан Солюшнс» - компанія, що займається наданням допомоги українським підприємствам у завоюванні ринків інших країн, а також посередництвом у здійсненні зовнішньоекономічних операцій між покупцями та продавцями по всьому світу. Компанія пропонує на експорт горілку (комерційна пропозиція та прас-лист), лікувально-столову мінеральну воду (комерційна пропозиція) та природний цеоліт (комерційна пропозиція).

41. ТОВ «МДМ» є одним з лідерів в Україні по виробництву та розробці професійної антисептичної дезінфекційної продукції для систем охорони здоров’я, харчової промисловості та громадського харчування. Компанія пропонує більше 30 унікальних продуктів для дезінфекції поверхонь, медичних інструментів (в тому числі для холодної стерилізації), посуду, санітарно-технічного обладнання, так само препарати для антисептичної обробки шкіри рук. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

42. ТОВ «Українська органіка» є одним із найбільших виробників органічних добавок для грунту та добрив на основі сапропелю в Європі та пропонує на експорт свою продукцію. Комерційна пропозиція, презентаційні матеріали та технічні характеристики продукції компанії.

43. ТОВ «Айс-Крім Сервіс» - одна з перших українських компаній розпочала продаж із власного складу спеціалізованих інгредієнтів та супутніх товарів для виробництва непромислового морозива які реалізує по всій Україні. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

44. ТОВ «GFS Global Trade» найбільший в Україні виробник десертів та готової їжі за технологією глибокої заморозки. Компанія пропонує на експорт широкий асортимент продукції представлених у категоріях: торти та десерти, готові страви, снеки та свіжі сендвічі. Комерційна пропозиція, каталог продукції та презентаційні матеріали компанії

45.  СТОВ "АгроМайстер" вирощує та реалізує пшеницю, кукурудзу, сою, горох, гречку, соняшник, льон оліїстий, рапс, ячмінь та пшеничну крупу. Наразі українське підприємство зацікавлене в експорті пшениці твердих сортів у кількості 1000 тон. Комерційна пропозиція компанії.

46. ТОВ "Кловер Груп" є комерційною компанією, яка спеціалізується на експортно-імпортних операціях із купівлі-продажу сільськогосподарської, харчової, біопаливної та іншої продукції. Презентаційні матеріали та лист-звернення компанії. 

47. ТОВ "Ніко" - виробник інфузійних та ін'єкційних розчинів в поліетиленовій упаковці, лідер інновацій та якості продукції на фармацевтичному ринку України. Комерційна пропозиція, каталог продукції та презентаційні матеріали компанії.

48. ТОВ “Завод СТЕКО” – найбільший в Україні виробник металопластикових конструкцій, продукція якого пройшла всі необхідні дослідження та отримала незалежні сертифікати відповідності європейським стандартам якості та є екологічно безпечною. Лист-звернення, комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

49. ТОВ "Енліль" - сучасний млиновий коплекс, великий постачальник пшеничного борошна та сільськогосподарської продукції. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії. 

50. ТОВ “Гудгрейноіл" працює у сфері торгівлі та переробки сільськогосподарської продукції і планує розширити екпорт широкого спектру зернових і олійних культур (пшениця продовольча і фуражна, ячмінь, кукурудза, соняшник, соя), а також продуктів їх переробки (соєву і соняшникову олію, шрот). Комерційна пропозиція компанії.

51. “Buy from Cherkasy region” – Каталог експортерів Черкаської області.

52. ТОВ "Хлібзавод № 1" - виробник кондитерських виробів (цукрового та здобного печива) під ТМ "Sweet Arte". Вся продукція відповідає стандартам якості ISO 22000:2005, ISO 9001:2015, НАССР, а також HALAL. Комерційна пропозиція компанії.

53. ФОП Дончевський спеціалізується на виготовленні ексклюзивних декоративних виробів із дерева та металу під ТМ "Starwood". Комерційна пропозиція компанії.

54. Металургійне підприємство "Дніпродзержинський сталеливарний завод" - займається виробництвом сталевого та чавунного дробу (сферичний та гострокутний), низьковуглецевого сталевого дробу (єдиний виробник в Україні), а також сталевих відливок з конструкційної нелегованої сталі та з чавуну легованого. Комерційна пропозиція підприємства.

55. ТОВ «Агросоя 2017» - є виробником соєвої макухи та соєвої олії, потужності якого дозволяють виробляти 1000 та 600 тон продукції на рік відповідно. Комерційна пропозиція компанії.

56. ТОВ «ДейріКо» – виробник молочних інгредієнтів, таких як казеїну, казеїнатів натрію і кальцію, харчових добавок, сухого молока та сухих молочних сумішей. Лист-звернення компанії.

57. ТОВ "Компанія “Грейнфілд” – український виробник очищених ядр соняшника, що використовуються в якості інгредієнта для випічки, виробництва кондитерської сировини та виробів, сухих сніданків, сухих та заморожених борошняних сумішей-напівфабрикатів для випічки та іншої продукції високої якості. Комерційна пропозиція та презентаційні матеріали компанії.

58. ПП “Никифоров” – український виробник фітингів з латуні для водо- та газопроводів. До основних напрямів роботи належать: лиття кольорових металів під високим тиском, гаряче штампування кольорових металів, екструзійне виробництво поліпропілену та поліетилену, холодно-штампувальне виробництво, холодно-висадочне виробництво. Комерційна пропозиція та каталог продукції компанії.

59. ТОВ “ЛАНТРАНС ЛТД” - український виробник м'ясної продукції великої рогатої худоби (ВРХ). Зокрема, підприємство займається виробництвом м'яса на кістці в напівтушах і четвертинах як охолоджене, так і глибокої заморозки, а також м'яса знежилованого охолодженого і замороженого. Підприємство сертифіковано Єгипетським ісламським центром по забою Халяль та відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9000, ISO 220000 та HACCP. Лист-звернення та комерційна пропозиція компанії.

60. ДП "Бурштин України" – єдине державне підприємство, що займається видобутком та переробкою «сонячного каменю». асортимент ДП «Бурштин України» - це понад 500 видів ювелірних прикрас з бурштину та дорогоцінних металів. Серед них намиста, браслети, кулони, брошки, сережки, перстні, підвіски, кольє і т.д. Комерційна пропозиція та продукція компанії

61. ПП “Дивоцвіт” - український виробник оздоблювальних будівельних матеріалів, зацікавлений у налагодженні взаємовигідного співробітництва із індонезійськими партнерами. Комерційна пропозиція компанії та лист-звернення ТПП.

62. ДЕЗЕГА Холдинг Україна – світовий лідер у сфері виробництва ізолюючих саморятівників на хімічно пов’язаному кисні і дихальних апаратів (респіраторів) на стислому кисні і повітрі. Лист-звернення, комерційна пропозиція, каталог продукції та презентаційні матеріали компанії.

63. АТ “Ельворті” - провідний виробник посівної та ґрунтообробної техніки в Україні, зацікавлений у налагодженні взаємовигідного співробітництва із індонезійськими партнерами. Комерційна пропозиція компанії.

64. ТОВ “Дніпровський завод спеціальних труб” - сучасне підприємство, що виробляє щороку близько 200 000 метрів спеціальних труб різного сортаменту діаметром від 0,23 мм до 159,0 мм з товщиною стінки від 0,05 мм до 9,0 мм. Комерційна пропозиція компанії.